Interesanti

Naiziesi pie ārsta pēc sava pieraksta? Tāpat nāksies maksāt pilnu summu! Klajā nākusi milzīga naudas shēma!

Slavenais Abu Meri ir izteicies ar jaunu risinājumu, kuru pēc viņa domām, pavisam noteikti vajadzētu arī ieviest. Tas viss ir domāts pavisam nopietni un konkrēto ziņu jau esot paudis arī saviem kolēģiem. Kas to, lai zina, bet vai jāsāk uztraukties, ka šāda ideja tiešām netiek realizēta?

Viņš pavisam nopietni uzsvēra, ka šādā veidā varēšot atrisināt visas garās rindas pie ārstiem. Ja Tu neaiziesi pie ārsta pēc sava pieraksta, tad Tev būs jāmaksā visa pilnā summa par vizīti, pat ja zināmu iemeslu dēļ nebūsi vizīti apmeklējis. To varētu saldzināt ar lielu naudas sistēmas shēmu!

Tieši šādu sistēmu viņš esot smēlies no vienkāršas idejas par viesnīcas rezervāciju. Ja Tu pieraksties, tad Tev būs jāmaksā arī tadā gadījumā, ja tu viesnīcu neizmantosi. Naudu Tu vairs neatgūsi, jo rezervāciju esi veicis! Tas tiekot darīts ar nolūku, lai cilvēki paši sevi vairāk disciplinētu pret apkārtējiem un sevi.

Identisku sistēmu vajadzētu izmantot veselības aprūpes kopējā nozarē, jo pašlaik jau veidojas ļoti garas un nesamērīgas rindas. Tieši tā RIGATV 24 raidījumā Preses Klubs izteicās pazīstamais Saeimas deputāts un ārsts Hosams Abu Meri. Bet pagaidiet, tas ir tikai sākums!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā