Interesanti

Maxima nāk klajā ar būtisku paziņojumu visiem veikala apmeklētājiem, kas iepērkas Maximā!

Maxima ir nākusi klajā ar būtisku informāciju, kas būtiska visiem veikala apmeklētājiem. Tieši 24. Decembrī, Grestes ielā 5a – Rīgā, ievērojot visas stingrās un svarīgā epidemioloģiskās prasības, kā arī piesardzības pasākumus, durvis ir vēris jauns “Maxima X” veikals, kura izveidē kopumā ir tikuši investēti vairāk nekā 200 000 Eiro, kas ir milzīga naudas summa, informējusi Maxima.

“Mēs tiešām būtiski koncentrējamies uz virkni resursu, lai pagūtu šogad atvērt vēl jaunu veikalu, samazinot cilvēku blīvumu citos veikalos, un lai šajā, tik ļoti ekonomiski grūtajā laikā nodrošinātu vēl jaunas darba vietas, kas ir tik ļoti svarīgi un būtiski priekš cilvēkiem.”

“Tāpat gadu mijā noteikti aicinām visus cilvēkus sajust svētku burvību sirdī, svinot šos svētkus šaurā ģimenes lokā, lai jau nākamos varētu svinēt un pavadīt klātienē un plašākā lokā“, izteikusies Maxima Latvija personāla un tirdzniecības tīklu direkotre Gunita Ķiesnere, izsakoties, ka ar veikala atvēršanu radīs arī 13 jaunas darba vietas.

Jaunā “Maxima X” formāta veikala telpas ir tieši 285 kvadrātmetru lielas un tika pielāgotas pilnībā vistām tirdzniecības vajadzībām. Tāpat tika izveidojot jaunas telpas apdare un instalējot papildu inženierkomunikācijas. Tāpat, lai ēka būtu energoefektiva, pilnībā tika nomainīts arī jums un izbūvēta gāzes apkures sistēma.

Veikalā tiks izmantots jauns energoefektīvs LED apgaismojums, kā arī pilnībā ierīkota jauna ventliācija ar siltuma atgūšanas priekšrocībām. Tieši tāpat ir labiekārtota apkārtējā veikala teritorija. Pilnībā atjaunos asfalta segums, izveidotas arī stāvvietas. Papildus pie veikala ieejas ir izbūvēta jauna uzbrauktuve cilvekiem ar kustību traucējumiem un māmiņām ar bērnu ratiņiem.

Veikala piegādes zona ir izveidota pilnīgi slēgta, lai tādējādi paaugstinot ērtības darbiniekiem, kā arī padomājot par vietējo iedzīvotājumu klusumu un mieru, lai neviens netiktu traucēts.

Jau iepriekš tika ziņots, ka “Maxima Latvija” pagājušajā gadā strādāja ar 836,727 miljonu EIro apgrozījumu, kas ir par 7,7% vairāk nekā vienu gadu iepriekš. Savukārt Maxima kompānija peļņa pieauga par veseliem 25,5%, kas ir milzīgs lēciens un šī peļņa bija 27,496 miljoni Eiro. Diezgan iespaidīgi vai ne!

Avots