Interesanti

Viņķele nāk klajā ar iepriekš noklusētu informāciju un atklāj, kā patiesibā viss notiek

“Jāņem vērā, ka pavasarī nostrādāja baiļu faktors un cilvēki vienkārši radikāli un ļoti ātri mainīja savu uzvedību, ne par ko citu nemaz nedomājot,” tā RīgaTV 24 raidījumā “Kur tas suns aprakts?” par lielāko daļas sabiedrības uzvedību pirmajā un otrajā Covid-19 vilnī pastāstījusi, nu jau bijusī veselības ministre Ilze Viņķele.

Visas bailes no nezināmā bija tik milzīgas un lielas, ka tas ļoti būtiski izmainīja cilvēku uzvedību kopumā, bet ar laiku pie visām bailēm pierodot. Piemēram, pie kara šausmām ir tikai viens no piemēram, skaidro Viņķele.

“Līdz ar to, cilvēki laika gaitā vienkārši iemācās sadzīvot un iestājas reālas un smagas izvēles, ja kopš novembra ir ciet daudz apspēlētā skaistumkopšanas nozare un tie pabalsti ir vienkārši smieklīgi, vairāk nekā vienkārši smieklīgi.”

“Tie cilvēkiem neļauj ne nomirt, ne izdzīvot, bet drīzāk mudina strādāt nelegāli. Uz ko tad šajā situācijā vēl var cerēt?” jautā Viņķele.

Tāpat viņa skaidri nu gaiši norāda uz to, ka cilvēkiem ir lielas grūtības pieņemt un saprast, ka neskaidrības un dzīvošana no dienas uz dienu ir jaunā realitāte, pie kuras būs vienkārši jāpierod, jo tā nu tas tagad ir.

Lūk arī viņas video sižets :

Avots