Interesanti, Noderīgi

LIDL Latvija meklē simtiem strādātgribētājus un sola maksāt krietni vairāk nekā citur

Labas ziņas no “LIDL Latvija” mazumtrdzniecības uzņēmuma. Jau šodien tikušas izsludinātas vairāk nekā 1000 darba vietas visā Latvijā. Tajā skaitā Rīgā, Valmierā, Liepājā, Venstpilī, Tukumā, Rēzeknē, Jēkabpilī, Ogrē un Jelgavā.  Jāņem vērā, ka darbā tiek aicināti visi strādāt gribošie, līdz ar to nekāda atlases kārtība lielā mērogā noteikti nebūs.

Tāpat jāpiemin, ka iepriekšējā mazumtridzniecības, kā arī loģistikas darba pieredze visiem strādāt gribošajiem kanditādiem nemaz nebūs vajadzīga un tās ir ļoti labas ziņas ļoti daudziem cilvēkiem, kuri, iespējams nevar atrast sev nepieciešamo darbu patreizējos apstākļos.

Jau kopš pirmās darba dienas uzņēmums nodrošinās profesionālu apmācību par pilnu atalgojumu katram jaunajam darbiniekam. Pieteikties uz “Veikala personāla” un “Noliktavas personāla” vakancēm var “Lidl” vietnē www.nacuzlidl.lv.

“Esam uzcēluši “Lidl” loģistikas centru Rīgā un mūsuveikalu tīkla celtniecības darbi strauji turpinās visā Latvijā. Tagad ir pienācis laiks šīm ēkām dot dvēseli – sākt veidot enerģiskasveikalu un loģistikas centra darbinieku komandas, kas nodrošinās veiksmīgu “Lidl” startu Latvijas tirgū,” izteicās LIDL LATVIJA galvenais valdes priekšsēdētājs Jākobs Jozefsons.

Jozefsons uzsvēra arī to, ka uzņēmums lepojas ar iespēju radīt vairāk nekā 1000 darbavietu visā Latvijā (arī reģionālajās pilsētās) un nodrošināt vietējiem cilvēkiem labi apmaksātas darba vietas.

Lidl Latvija personāla nodaļas  galvenā vadītāja Anželika Razgale paskaidroja, kā Lidl organizēs komandu nākotnes veikalam un loģistikas centram: “Dinamika, vienlīdzība un komandas darbs ir uzņēmuma iekšējās kultūras būtība. Lidl mums ir īpaša darba metode.”

Visa veikala komanda strādā kopā, Lai saņemtu preces, saliktu tās plauktos un apkalpotu klientus kasē un maiznīcās, tādējādi nodrošinot veikala ikdienas darbību – Tas ir tas, kas mūs atšķir no citiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem. “

“Lidl veikalu vadītāji un reģionālie vadītāji gandrīz divus gadus ir izgājuši profesionālas apmācības citās Lidl valstīs / reģionos, lai kļūtu par prasmīgākajiem cilvēkiem savā jomā un vadošajām veikalu komandām. Turklāt katrs jaunais darbinieks Lidl veikalā un loģistikas centrā apmācības laikā saņems īpašu profesionālo apmācību un saņems pilnu algu.

“Es vēlos uzsvērt, ka mūsu darbinieku atalgojuma sistēma ir ļoti taisnīga, jo katra darba minūte tiek aprēķināta pēc minūtes un tiek samaksāta laikā.”

Lidl “Darbinieku alga būs lielāka nekā vidēji nozarē.” Lidl Latvija “garantē ikvienam darbiniekam Veselības apdrošināšanas polise beidzas pēc trīs mēnešu izmēģinājuma perioda, “jo darbinieku veselība ir mūsu galvenā prioritāte,” uzsvēra Razgale.

Kā jau ziņots, LIDL bija viens no lielākajiem vācu kapitāla investoriem Latvijā 2019. gadā. Šobrīd uzņēmums koncentrējas uz sava loģistikas centra pabeigšanu Rīgā un veikalu tīkla izveidi visā Latvijā. Pirms veikala atvēršanas Lidl piegādās vietējiem patērētājiem augstas kvalitātes produktus par visiem piedāvātajām cenām.

Avots