Interesanti, Neticami, Noderīgi, Sievietēm

Pasaules Slavenā “EKSTRASENSU CĪŅU” zvaigzne ir pareģojusi, kad patiesībā beigsies Koronavīruss

Izrādes bioenerģija, psihoanalītiķe un super-sensoro zvaigzne Darja Mironova prognozē, ka divu mēnešu laikā Japāna un cita Eiropas valsts izstrādās efektīvu pretvīrusu līdzekli. Vīruss spēs iznīcināt Covid-19. Viņa teica: “Tomēr (koronavīruss) var turpināt izplatīties divus mēnešus un pēc tam pilnībā zaudēt savu vispārīgo spēka funkciju.”

Eksperti aicina cilvēkus necelt paniku, uzsverot, ka Covid-19 tiks pilnībā sakauts. Viņa atzina, ka vīruss negatīvi ietekmēs visvairāk cietušo valstu (tostarp Eiropas) ekonomiku, taču šīs valstis drīz atgūsies.

Ekstrasense prognozē, ka Ķīna būs daļa no milzīgas ekonomiskās krīzes, taču viņa lēš, ka šī Āzijas vara drīz izkļūs no nepatikšanām. Mironova sacīja, ka koronavīruss faktiski pastāv jau ilgu laiku.

“Tas murmina pie sevis un caur ūdeni iekļūst ķermenī. Sākotnēji infekcija notika, vīrusu pārnēsājot caur ūdens-ūdens baktērijām. Vīruss ir saistīts ar ūdens šūnām. Nākotnē tiks veikti jauni atklājumi, lai apstiprinātu, ka vīruss ir sācis iziet cauri ūdens baktērijām. Mutācija. Tāpēc tas tika atrasts jūras veltēs [caur tām pārnestām cilvēkiem], “sacīja eksperts.

Saskaņā ar jaunākajiem pasaules  datiem visā pasaulē ar Covid-19 ir inficēti 29,628,994 cilvēku, bet 936,195 cilvēks ir miris.

Avots