Interesanti, Noderīgi

Pāvels Globa paziņo, ka šīm Trim Zodiaka zīmēm jau tuvākajās dienās gaida milzu pārmaiņas mūža garumā

Ļoti labi zināmais, kā arī slavenais astrologs Pāvels Globa uzskata, ka septembra beigas un oktobra sākums Trim zodiaka zīmju pārstāvjiem sola, ka ļoti krasi mainīsies dzīve un šajā gadījumā uz to labāko pusi… Tomēr no tā pavisam noteikti nekādā veidā nevajadzētu baidīet, tieši otrādi, vajag būt priecīgam par jaunām pārmaiņām, jo tas atnesīs tiešām milzu nākotnes iespējas, skaidro Globa.

Dvīņi! Noteikti ir jāņem vērā fakts, ka dvīņi jau ļoti sen ir gaidījuši lielas pārmaiņas un tagad ir pienācis tas brīdis. Sākot ar 1. Oktobri dvīņiem acīmredzami pavērsies cits skats uz dzīvi. Pavisam noteikti saskarsies ar daudz pārsteigumiem, kas varēs izmainīt visu dzīvi vispārīgā veidā.

Taču pavisam skaidri ir jāņem vērā tas, ka Dvīņi pavisam noteikti saskarsies ar pamatīgām pārmaiņām darbā, taču tas būs jāuztver tikai pozitīvi, pat ja iesākumā tā nešķiet. Dvīņu priekšā vairākas reizes parādīsies perspektīvas sevis attīstībai, kā arī iespējas papildu ienākumu iegūšanai. Spēks tik tiesām pietiks, taču jāizmanto tā, lai nepiekustu un tas dotu vajadzīgo gandarījumu sev un citiem!

Jaunava! Noteikti ir jāņem vērā fakts, ka Globa iesaka Jaunavām sagatavoties, ka ļoti būtiski mainīsies viss plašais dzīves redzējumus, kā arī uzskati par visu kopējo dzīvi. Jaunavas noteikti sāks domāt pavisam savādāk, nekā iepriekš un tas būtiski uzlabos attiecības gan ar draugiem, gan ar ģimeni. Atliek sevi savest kārtībā un viss uzlabosies acīmredzami.

Vērsis! Vērsis Oktobra sākumā sāks iepazīt un nejauši satikt jaunus cilvēkus. Viena no šīm tikšanās reizēm acīmredzami varēs būt liktenīga. Ļoti pozitīvas pārmaiņas būs vairāk nekā garantētas, ja vien Vērsis būs pietiekami drosmīgs sirdī un izlēmīgs uz vispārējā fona, lai arī kas notiktu!