Interesanti

Puisis ar dronu aplūkoja Aušvicas koncentrācijas nometni un atklāja, ko biedējošu!

Noteikti, ka ikviens ir dzirdējis par Aušvicas koncentrācijas nometni, jo tā ir lieta, kura tiek pastāstīta jebkurā vēstures stundā.
Kopš tiem laikiem ir pagājuši principā 70 gadi kopš drausmīgajiem un briesmīgajiem laikiem starp 1940 un 1945. gadu. Tie bija dažādu spīdzināšanu, mocību kā arī ļoti daudziem arī nāves gadi.

Polijas dienvidos atrodas Aušvicas koncentrācijas nometne, vismaz tās pārpalikumi. Šī vieta tika dēvēta par Ādolfa Hitlera “Galējo izeju.”

Tā bija lielākā nāves nometne ar vairāk nekā 1.1 miljonu nāvju. Video tapšana ir par godu 70 gada dienai kopš padomju karaspēks atbrīvoja šo ieslodzījuma vietu. Kā arī ceremoniju apmeklēja vairāk kā 100 izdzīvojušo.

Viens no visiem cienījamiem viesiem bija Stīvens Spīlbergs viņš teica, ka šādu vietu saglabāšana var sniegt priekšstatu kā naidpilnas ideoloģijas var kļūt par slepkavībām. Tas nozīmē, ka jāprot dalīties un saglabāt tā laika liecinieku liecības, lai ar tām varētu mācīt nākamās paaudzes un sniegtu mūžīgu dzīvi bojā gājušajiem un mācību mums pārējiem iedzīvotājiem, kas nevar iedomāties cik drausmīgi tas viss bija.

Šķir nākamo lapu, lasi raksta turpinājumu un noskaties video!