Interesanti

Atklājas Nepatīkamas lietas par pazudušo Helviju! Iepriekš viņš zvanīja mātei un teica, ka kāds viņam seko!

Nu jau pirms 10 dienā Helvijs Kursītis pēdējo reizi Ķengaraga kāpņu telpā runājis ar savu mammu. Un kopš tās reizes, 20 gadus jaunais jaunietis ir pazudis bez vēsts. Taču viņa mantas tika atrastas izkaisītas guļam Daugavas krasa malā, kas ir ļoti dīvaini. Ģimene ļoti cer, ka ar tautas palīdzību izdosies atrast dēlu. Tiem, kuri nezina par notikušo – 20 gadus vecais Helvijs Kursītis Vecgada vakarā devās uz Ķengaragu, iespējams, lai satiktu savus draugus. Māte stāsta, ka Helvijs esot redzēts pie promenādes teritorijas, kur atrodas “Dimants.” Tālāk ir ļoti grūti noskaidrot, kur viņš devis tālāk.

Tālāk vien zināms, ka viņš ap pulksten 2:00 naktī ieskrējis Jēzupa Rancāna ielas 6. nama kāpņu kopējā telpā, kur dzīvo viņas māsa – Inga. Viņi uz brīdi bija izbraukuši svinēties citur, līdz ar to nevarēja viņu satikt. Tālāk ziņots, ka viņš piezvanījis mammai. Māsa bija atpakaļ mājās jau pēc aptuveni 30 minūtēm, bet nebija tieši tad, kad brālis bija uz vietas. Helvijs zvanīja mammai un pateica, ka ir noraizējies un viņam kāds seko. Māte mēģināja viņam izsaukt taksi, taču tobrīd visi bija aizņemti, jo bija Jaunais gads. Tieši tad abiem pārtrūka kontakts un viņš vairs neatbildēja uz zvaniem un ziņām.

Puisis tā arī naktī nepārnāca mājās. Jau nākamajā rītā Daugavas krastā tika atrastas dažādas Helvija lietas – pase, bankas karte, cepure un telefons. Puisis parasti to visu nesa savā melnajā gurnu somā, taču tā nekur apkārt gan nemētājās. Ģimene domā, ka kāds to varbūt nozadzis un pārējās lietas palika neskartas. Jebkuram, kam ir kāda informācija atlīdzība tiekot garantēta, tas ir vairāk nekā svarīgi saprast, kas ir noticis.

Ģimenei ir aizdomas, ka mantas, kuras izmētātas liecina par iespējamu uzbrukumu vai kautiņu. Helvija māsa jau stāstīja, ka viņas vīrs pamanījis, ka ledus kārtas bijušas dīvaini sabīdījušās viena zem otras apakšā. Tāpat uz ledus bija redzami pēdu nospiedumi, sakritībai vai nē? Ūdens nirēji jau pārbaudījuši tuvējo Daugavas apkārti un nekas nav ticis atrasts.

Helvija ģimene un tuvākie lūdz iesaistīties iedzīvotājiem un palīdzēt atrast Helviju. Ja ir kāda informācija vai video ieraksti no mašīnām, lūdzu sazinieties ar policiju, tas var mainīt visu izmeklēšanas gaitu.

Lūk pilnais sižets:

Ja Jums ir kāda informācija, sazinieties ar Helvija ģimeni pa 26172018 vai policiju 110.