Interesanti

Sieviete pēc iepirkšanās Rīgas veikalā “Man mute ir vienkārši vaļā!” Tagad brīdina citus!

Sieviete labi zināmajā sūdzību portālā sudzibas.lv dalījusies ar ļoti rūgtu pieredzi vienā no Rīgas veikaliem, kurā saskārusies ar pavisam pretīgu un ļoti nicinošu attieksmi, tieši no pārdevējas puses. Tagad viņa vēlējusies to pastāstīt citiem, lai brīdinātu, ka konkrētajā veikālā cilvēkie laipni tik tiešām netiek gaidīti.

“Es gāju kopā ar savu mazo bērnu un viņam tas viss bija jādzird un jānoskatās no malas. Tas vienkārši nav normāli! Esmu totālā šokā par savu veikala apmeklējumu,” kur sieviete bija apmeklējusi veikalu Elvi Tallinas ielā.

Paņēmu saliku pilnu grozu ar vajadzīgajiem ēdieniem un pārējiem pirkumiem, tad devos pie kases, lai par to visu samaksātu. Pēc konkrētā veikala remonta ir pavisam neparocīgi un neērti izlikt preci, it īpaši tajos gadījumos, ja preces ir daudz. Šī iemesla dēļ es savu grozu pārdevējai noliktu tieši uz letes.

Nekavējoties sākās milzīgs strīds : 
Pārdevēja momentā uz mani asā tonī : “Tūlīt pat novāc to grozu un liec preces uz letes”
Es : “Ja es tā visu izkrāmēšu, tad viss kritīs zemē, Jūs taču to pati redzat, ka vietas šeit nepietiek”
Pārdevēja : “Tā jau vispār nav mana problēma!”
Es : “Tad es vairs nevēlēšos pa zemi izvazātu preci pirkt”
Pārdevēja : “Tā jau nu ir Jūsu problēma”

Tad es vienkārši paņēmu maisu nu pateicu, lai izsit un sāku iekšā krāmēt preces. Pārdevēja uzreiz man kliedza virsū, kā lai es viņu izsitu, ja viņš nav nopīkstināts? Es viņai saku, ka viņai taču ir jāzina kods, bet nācās padot viņai citu maisiņu, lai izsit. Tad atkal sekoja piebilde no viņās : “Tagad Tu to maisu tu tur nedabūsi atpakaļ, kāviņš bija.” Viņa vienkārši sēdēja un lamājās!

Vēl man viņai nācās atgādināt, ka aiz manis taču stāv vēl vairāki cilvēki, kuri burtiski un acīmredzami bija šokā par dzirdēto un redzēto, pie tam man blakus atradās mazais dēls, taču viņai viss bija vienalga.

Daži stāsta to, ka pārdevējas pienākumos tik tiešām ietilpstot izkrāmēt no groza lietas, ja fiziski nav kur nolikt visas preces, kā arī zinā maisiņa kodu, savukārt citi atkal uzskata, ka pārdevējām nav tas jādara un jāzina maisiņa kods. Kāds ir Jūsu viedoklis par šo notikumu?