Interesanti

Slavenais Volfs Mesings nosaucis 3 Zīmes, kurām šis gads būs īpaši laimīgs! Lūko, vai esi starp viņām

Esošais 2023. gads jau ir pasludināts kā piepildījumu gads. Cilvēkiem ir raksturīgi katru nākamo gadu iedomāties kā pārtikušāku un iepriecinošāku nekā iepriekšējo. Mūsu tiešsaistes izdevuma redaktori apņēmās iedziļināties tajā, kuras astroloģiskās zīmes 2023. gadā piedzīvos īpaši neveiksmīgu gadu.

Mums palīdzēja risināt šo izaicinājumu Volfs Mesings, PSRS inaugurācijas ekstrasenss. Viņa pareģojumi, kas tiek cienīti kā mistisks vizionārs, joprojām ir patiesi šodien, nostiprinot viņa mantojumu daudzu prātos. Dzīvojot Staļina nomācošā režīma laikā, Mesinga dzīvē bija grūtības.

Pateicoties savām izcilajām prasmēm, viņš veikli izvairījās no briesmām un izkļuva neskarts. Vizionāram piemita daudzas spējas, kas nespēja saprast parasto. Astroloģija bija viena no viņa kaislībām, un viņš rūpīgi pārbaudīja katru zodiaka zvaigznāju. Mesinga prognoze norāda, kuras zodiaka zīmes būs šī gada nejaušie talismani:

Dvīņi
Tiem, kas dzimuši zem Dvīņu zodiaka zīmes, 2023. gadā gaidāms neveiksmīgs gads, ieņemot veiksminieku saraksta augšgalu. Gaidiet panākumus visās dzīves jomās. Profesionālā izaugsme ir gaidāma ar iespējamu paaugstināšanu vadītāja amatā.

Gaidiet uzlabotas finanšu perspektīvas ar palielinātiem ienākumiem, kas ļaus jums paaugstināt dzīves līmeni. Jūsu jaunākais projekts var pat izpelnīties jūsu priekšnieka atzinību. Nākamais gads sola vēl nepieredzētus biznesa paplašināšanas solījumus ar panākumiem un atzinību.

Sirds lietās Dvīņi var sagaidīt plaukstošu gadu. Tie, kas jūtas nepiesaistīti, var būt patīkami pārsteigti par viņu patiesās mīlestības ierašanos, nesot sev līdzi tīras svētlaimes un apmierinātības sajūtu, pateicoties Truša gadam.

Vērsis
Vērsis ir otrā zodiaka zīme, kas šogad piedzīvos veiksmi. Šajā zīmē dzimušos gaida daudz patīkamu un priecīgu notikumu. Veselības uzturēšanai jābūt viņu galvenajai prioritātei, un svarīgi ir preventīvie pasākumi un savlaicīgas medicīniskās pārbaudes.

Personas ar Vērša zīmi šogad var sagaidīt būtisku finansiālās situācijas augšupeju. Var parādīties iespēja iegūt labāk apmaksātu profesiju, kas sola lielāku gandarījumu un dāsnāku atalgojumu.

Vēzis
2023. gads Vēzim, trešajai zodiaka zīmei, solās būt lielas veiksmes gads. Šajā zīmē dzimušos sagaida bagātīgs un priecīgs gads, jo zvaigznes saskaņojas, lai nodrošinātu, ka viņu sapņi piepildās un viņu dzīve ir pārpildīta ar labklājību un gandarījumu.

Paredzams, ka vēža slimnieki izcelsies savās profesijās un karjerā, un pastāv liela iespējamība, ka līdz gada vidum tiks panākts ievērojams paaugstinājums vai noslēgts ienesīgs darījums.

Runājot par Vēža zīmē dzimušajiem, tie, kuriem ir ilgtermiņa attiecības, var sagaidīt laulības piedāvājumu no partnera. Savukārt tiem, kas jau ir precējušies uz ievērojamu laiku, mīļus un sirsnīgus mirkļus dāvās viņu otrā pusīte. Tas attiecībās radīs svaigas un dinamiskas nokrāsas, ieelpojot tajās jaunu dzīvi.