Interesanti

“Tā būs tīrākā Elle!” Numerologs atklāj patiesību par Patiesi briesmīgo spoguļdatumu – 23.02.2023

Eksperti jau ļoti laicīgi ir brīinājuši par šo ne tik jauko spoguļdatumu, kā citi varbūt iztēlojas. Numerologs atlāj, ka šī gada datums izraisīs dvēseļu koroziju kā čūlu, jo tas iezīmēja spoguļdatumu iznīcināšanu. Numerologs skaidro – Datumus, kas ietver vairākus skaitļu atkārtojumus, dēvē par spoguļdatumiem. Tajos ietilpst, piemēram 02.02., vai 30.03, vai 04.04. Savukārt īstens murgs sagaidāms tieši 23. februārī, kad pasauli atkal satricinās negantais spoguļdatumus, ko noteikti vajadzētu ņemt vērā ikvienam cilvēkam. Tomēr, ko tas īsti nozīmēs, tiem kuri par to neko nezina?

Katrs mēnesis satur konkrētu datumu, kas jāņem vērā, aprēķinot gadu. Šis datums tiek uzskatīts par pasīvu. Ieteicams izvairīties no šī konkrētā datuma un citu darbu veikšanas pārpildītā darba vietā. Konkrētajā gadā pastāv tikai viens datums 23-02-2023. Eksperti to uzskata par pilno spoguļdatumu, un vienā gadā ir maz šādu datumu, kas ir īpaši sāpīgi tiem, kuri zina šī datuma reālo nozīmi.

Vēdu numeroloģe Jūlija Soboleva paziņoja, ka pārdomas ar rakstītu datumu sniedza pierādījumus viņas apgalvojumiem par skaitļu kombināciju. Viņa skaidro apgalvo, ka šī diena ir nepieciešama, tomēr tai ir ļoti daudz negatīvās puses. Cilvēki, kuri atnesīs šo papīru pie spoguļa, ieraudzīs tādu pašu atspulgu kā viņa. Vislabāk ir izbaudīt enerģisku dienu tā, kā vēlaties. Ja tuvumā ir jūsu draugi un ģimene, varat tikt galā kopā.

Gatavojoties lielai dienai , skaidri definējiet to un iztēlojieties katru detaļu. Konsekventi strādājot šajā dienā, jūsu lūgumi pēc atbalsta no Visuma kļūst īpaši efektīvi. Ceturtdien, 2023. gada 23. februārī, varat veikt jebkuru darbību, lai uzlabotu savu veselību. Varat arī samierināties ar kādu, ar kuru strīdējāties, lūgt Visumu izpildīt kādu lolotu vēlmi, vadīt meditācijas un garīgās prakses, sapņot un plānot.

Šajā dienā jūsu domas, vārdi un darbi ir saistīti, lai izveidotu bumerangu. Tas ir tāpēc, ka palaišana šajā dienā savieno jūsu iekšējās domas ar Visuma domām. Saskaņā ar vēdiskās numeroloģes, vārdā Jūlija Soboļeva, darbu, viss atgriezīsies. Tas notiks trīskāršā formā, un katrā fāzē būs bumerangam līdzīga trajektorija. Kaitiniet vai aizvainojiet savu randiņu pirmajā dienā, lietojot necenzētu valodu vai strīdoties. Ja darīsiet šādas lietas, tas kā bumerags momentā atgriezīsies pie Jums atpakaļ, tas būs īpaši bīstami.

Tuvojoties 2023. gada 23. februāra spoguļa datumiem, cilvēki var sagaidīt būtiskas pārmaiņas cilvēcē. Jo īpaši viņi var izjust saasinātas emocijas un nespēju ar tām tikt galā. Turklāt nepastāvīgi cilvēki var aizvērties un apvainoties par lietām, kas iepriekš viņus netraucēja. Šiem apsvērumiem vajadzētu palīdzēt aizsargāt tos, kas tos ņem vērā, no pārmaiņu ietekmes.

Ja kāds ar saviem vārdiem pret tevi vērsās, nepagriez otru vaigu. Tā vietā koncentrējieties uz to, lai pārvarētu šo apvainojumu, izceļoties savā darbā. Šādi rīkojoties, varēsiet gūt panākumus nākotnē, un ir plānots, ka tas notiks pēc 2023. gada 23. decembra.

2023. gada 23. februārī esi pozitīvs vismaz grūtajā laikā. Turklāt tā būs brīvdiena un brīvdiena. Tas palīdzēs aizsargāties pret apvainojumiem un ielaušanos. Metode ir vienkārša, bet efektīva.