Interesanti

Toms Bricis ļoti iepriecina ar gaidāmo prognozi par laiku Jūnija pirmajā nedēļā

Jau iepriekš tika vēstīts par to, ka šī gada maijs ir viens no pašiem slapjākajiem teju vai visā Latvijas vēsturē un tas ļoti labi bija redzams. Daudzi iedzīvotāji to ļoti labi izjuta uz savas ādas, īpaši tie, kuri dzīvo zemākās vietās, iespējams, jau paspēja izjust plūdus un applūšanu. Lai vai kā, šoreiz Bricim ir ļoti labas ziņas par gaidāmo laiku Jūnijā.

Latvijas Televizījas ļoti labi zināmais laika ziņu redaktors Toms Bricis jau ir paspējis prognozēt, kāds tad laiks mums visiem ir gaidāms Jūnija sākumā, un kā izrādās konkrētā prognoze tik tiešām ir ļoti iepriecinoša priekš visiem iedzīvotājiem.

Toms Bricis skaidri un gaiši ir norādījis, ka pazīmes uz tādu “noturīgāku, sausāku, saulaināku laiku,” šobrīd tik tiešām izskatās Jūnija sākumā. Bricis izteicās : “Ir pazīmes, kas liek domāt, ka vismaz uz brīdi pie mums varētu iestāties vasarīgā stabilitāte.”

Lai arī iepriekš prognozes nebija gana iepriecinošas, visas cerības tika liktas tieši uz Jūniju, jo ko gan cilvēki citu var gribēt, ja visu Maija mēnesi visu laiku lija un laiks bija vairāk nekā nomācošs, taču tagad tas viss beidzot mainīsies uz labo pusi un tam ir vairāki iemesli.

Pats Bricis jau uzsvēra to, ka Jūnija sākums būs samērā saulains un gana silts, taču ne karsts. Tāpat viņš norādījis, ka gaisa temperatūra pēcpusdienās būs pārsvarās ap +19 grādiem līdz pat +24 grādiem pēc celsija, kas nav karsts, tomēr patīkami silts un samērā vasarīgs laiks, kas ir ļoti labas ziņas visiem vasaras mīļiem. Iespējams, kāds varēs jau doties mēģināt iegūt savu vasaras iedegumu.

Kā jau iepriekš tika ziņots, Baltijs valstīs šogad esot gaidāma salīdzinoši vēsta un mitra vasara, tā prognozējis ASV uzņēmums “AcuuWeather.” Tajā norādīts, ka Dienvideiropā ļoti krasi pastiprināsies sausums un karstums. Savukārt karstuma viļņi skars arī pašu Centrāleiropu, bet tie nesasniegs Ziemeļeiropu. Līdz ar to Skandināvijā, Polijā un Baltijas valstīs tiekot paredzēta samērā vēsa un mitra vasara. Tomēr cerēsim, ka tā viss nebūs.

Avots