Interesanti, Noderīgi

Trešdienas naktī un no rīta Latvijā daudzviet snigs! Rīgas apkārtnē pastāv stiprs snigšanas risks!

Toms Bricis nu ir nācis klajā ar svarīgu paziņojumu par gaidāmo laiku šonakt un trešdienas rītā! Šonakt lielākajā daļā Latvijas būs gaidāms sniegs, tas saglabāsies arī trešdienas rītā. Tomēr Rīgas apkārtnē pastāvot pastiprināts snigšanas risks.

Lielākajā Latvijas daļā snigs diezgan simboliski, bet tieši Rīgā un tās apkārtnī naktī un no rīta pastāv ļoti stiprs snigšanas risks. Tas nozīmē to, kas ceļi būs ļoti slideni un apledojuši. Tieši pirmajās sniegotajās dienās rodas visvairāk avāriju, jo lielākā daļa domā, ka braukšanas joprojām būs tādi pati, kā vienmēr.

Var izveidoties par vairāku centimetru sniega kārta. Tas nozīmē, ka ceļi var būt īpaši slideni. Visiem jārēķinās ar to, ka satiksme trešdienas rītā var būt krietni lēnāka, nekā ierasts. Var gadīties, ka Rīgas centrā kavēsies sabiedriskais transports, tomēr tas nebūt nenozīmē, ka jāsāk uztraukties.

Tomēr, kas mūs sagaida trešdienas otrajā pusē un vai līdzīgs laiks turpināsies arī nākamajās dienās? Izrādās, ka arī nedēļas nogalē būs pamatīgas izmaiņas, kuras cilvēki nav nemaz gaidījuši!

LASI VĒL : Rimi Latvia nākusi klajā ar TIEŠĀM pārsteidzošu informāciju! Cilvēki internetā gan rakstot – paši esot vainīgi!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā