Interesanti

Viktorijas Raidos pareģojums : Tieši šīm 3 Zīmēm, 2023. gada Janvārī sagaidāma milzīga peļņa

Viktorijas Raidosas skaidrais pareģojums : šīs zīmes ir gatavas nopelnīt milzu bagātību 2023. gada janvārī. Viktorija Raidosa ir ļoti slavena zīlniece un ekstrasense, kura uzskata sevi par spēcīgu it pilnīgi visā, jo spēj pareģot ļoti svarīgas un nopietnas lietas, kuras citi nespēj. Tieši šajā saistībā viņa nāk klajā ar svarīgu pareģojumu tieši trim zīmēm, kurām janvāris būs pavisam pamatīgs zelta mēnesis tieši naudas ziņā un tas ir vairāk nekā lieliski priekš viņiem! Laiks aplūkot par kuriem tad iet runa!

VĒRSIS
Vērša enerģija šogad ir samērā jaukta. Pirmais, ko tu redzi, ir tas, ka tev ir jāatzīst savs iekšējais spēks, vai tev tas ir vai nav – tieši tik vienkārši. Jūs esat cilvēks, kurš pastāvīgi pielāgojas apstākļiem un citiem. Šogad jums ir jāizvēlas savs personīgais virziens. Vissvarīgākais ir jūsu galvenais un primārais mērķis. Tas patiešām parādīsies un pateiks, kurp doties nākamos dažus gadus. Bet plāns nākamajiem pieciem gadiem ir virziens, kas ne tikai jāformulē, bet arī šogad jāsāk.

Galvenais ir saprast, ka jāsāk rīkoties patstāvīgi, nevis citu iespaidā. Gada beigas var sagādāt dažas vilšanās. Vilšanās un aiziešanas – cilvēki aiziet, situācijas atstāj tavu dzīvi. Visums izslēgs šos cilvēkus un situācijas no jūsu dzīves, kas var būt sāpīgi. Esiet uzmanīgs, bet galvenokārt esi gatavs tikt galā ar savu iekšējo spēku un mēģināt to kontrolēt, jo tas daudz ko mainīs.

AUNS
Iekšējā atbalsta atrašana šogad ir ļoti svarīga. Šogad jūs ieiesiet posmā ar lielu garīgo darbu. No tā, kā šis darbs tiks veikts, būs atkarīga jūsu iecerēto mērķu materiālā realizācija. Jo labāk jūs sazināsieties ar sevi, un es ceru, ka izmantosit visus jums pieejamos rīkus, jo materiālos rezultātus jūs faktiski sasniegsit. Šogad Visums atņems visu, ko tu uzskati par kaut kādu iztēli, Visums atņems visu, kam nav nekāda sakara ar tavu dzīvi. Bet tas var notikt tikai tad, ja pievēršat uzmanību savam garīgumam. Šis gads saka, ka jūs sajutīsiet garīgo un materiālo līdzsvaru kā nekad agrāk.

DVĪŅI
Dvīņiem šogad būs iespēja iegūt jaunas lietas un pilnībā demonstrēt savu lietišķo asumu un papildus tam gūt milzīgus ienākumus. Jums var rasties kāda ideja, un jūs varētu izveidot jaunu uzņēmumu vai sākt jaunu projektu. Taču šogad tev ir laba enerģija uzsākt ko jaunu. Šis ir lielisks laiks, lai iepazītu sevi un atrastu spēku, bet galvenokārt drosmi. Turklāt jūs varat darīt to visu, izklaidējoties. Šogad īpaši veiksies ar otru pusīti.

Visvairāk viņa atklās, cik liekulīgs tu pats esi pasaulē. Atcerieties, ka katra sieviete, kas šogad ienāks jūsu dzīvē, būs jūsu skolotāja. Varbūt ne tas patīkamākais, bet tomēr skolotājs.

Bet vīrišķā enerģija šogad jums ir pozitīva. Šogad jums būs milzīgas darbaspējas. Galvenais ir to atcerēties un izmantot, nevis gulēt uz dīvāna, domājot, ka, ja nāks klajā ar ideju, tā pati sevi realizēs. Draugi, šis gads ir labs laiks savu nodomu īstenošanai.