Interesanti

“Sagaidāma vēl nebijusi veiksme!” Globa nosaucis Trīs zīmes, kurām šajā gadā “viss tiks uzlikts uz paplātes”

Viņš atklāja, ka atsevišķiem zīmju pārstāvjiem ir iespēja ik mēnesi uzsākt finanšu bumu. Viņu kustības mērķis ir izmantot šo iespēju un saņemto Providenci. Viņi zina, ka Apgaismotās debesis viņus atalgos par viņu pūlēm, pateicoties Providencei. Šī ideja viņus uzrunāja, jo ar nelielu piepūli nodrošināja bagātību. Gaidiet neaptveramus ienākumus, tiklīdz būsiet sagatavojies apstrādāt paredzamo naudas plūsmu. Rūpīgi pārvaldiet ārvalstu valūtas fondus — neesiet muļķīgi un izpļāpājiet, lai šī līdzekļu pieplūde turpinātu pieaugt. Mums visiem jau ir skaidrs, ka tas tā ir. Jūs varat nopelnīt pienācīgu algu un joprojām atrast dažāda tipa lietas un veidus, kuri varētu palīdzēt ietaupīt naudiņu. To darot, jūs varat uzkrāt lielu naudas summu nākotnei. To var redzēt zīmēs līdz 2024. gadam. Tie palīdzēs jums sasniegt finansiālus panākumu jau  2023. gadā.

Auns
Pāvels Globa uzskata, ka visvairāk naudas piesaista darbā gudri Auna vīrieši ar vīrišķīgu darba ētiku un īstas dāmas. Tā kā viņi smagi strādā un neatzīst to par apspiešanu, viņi turpina sasniegt savus mērķus.  Cilvēki, kuri smagi strādā un ir pacietīgi, šomēnes var sasniegt daudzus mērķus. Tā kā palielināta iespēja gūt panākumus padara šo par ļoti pozitīvu laiku šīm iezīmēm. Lieliem maksājumiem ir vajadzīgas lielas iemaksas. Neuztraucieties par investīcijām ar zemu atdevi, jo liela atdeve nāk pat ar skaidras naudas čekiem.

Skorpions
Lai gūtu finansiālus panākumus kā Skorpionam, ir jāuzsāk jauna finansiālas labklājības dzīve, izveidojot biznesu. Cilvēki, kuri nezina, vai viņiem izdosies gūt dažāda tipa veiksmi, var sākt ar patiešām mazām lietām, jo tikai tā visi lēnām un pakāpeniski varam virzīties uz priekšu vai apgūt kaut ko tādu, kas viņiem patīk darīt.
Jums patīk fantastiska karjera, kas sniedz gan prieku, gan sevis izzināšanu. Bet jūs pretojaties tam, lai piedēvētu mācības; tā vietā jūs vēlaties apstiprināt tās netraucēto nākotni. Un, tā kā jūs varat izdarīt jebkuru izvēli nākotnē, pilnībā kontrolējot to, jūs varat pilnībā atteikties no saviem lēmumiem.

Vērsis
Astrologi prognozē, ka strādīgajam, pacietīgajam Vērsim būs lielas pārmaiņas karjerā, neapzinoties, kāda ir viņu pašreizējā specialitāte. Tā vietā viņi prognozē, ka Vērši pāries uz jaunu karjeru, kur nopelnīs vairāk algas un pavadīs mazāk laika nekā līdz šim. Kā skaidro Pāvels Globa, jums to var būt grūti saprast, jo Vērša neizlēmība apgrūtina viņu lēmumu pieņemšanu. Tomēr cilvēki saka: “Tas, kurš neriskē, nedzer šampanieti – un jūs droši vien varat saprast, cik tad drīzumā varat nonākt pie skaidriem secinājumiem par savu dzīvi.”