Interesanti

Beidzot nosauktas pazīmes, kuras liecina, ka cilvēks jau ir pārslimojis Covid-19 pašam nezinot

Jau ilgu laiku tiek runāts par to, kā tad cilvēks var zināt to, vai viņs ir pārslimojis Covid-19 vai nē, jo šis jautājums joprojām moka daudzu cilvēku prātus un domas, jo to tik tiešām ir svarīg zināt. Pandēmijas iesākumā to nemaz nevarēja pateikt, tomēr tagad ejot laikam, tas ir tapis zināms un šīs pazīmes tik tiešām apliecina, ka tā arī ir. Tagad pie visas lietas ir pieķērušies zinātnieki, kuri steidz atbildēt uz svarīgajiem jautājumiem, ko iepriekš nezinājām.

Amerikas Savienoto Valstu zinātnieki no universitātes Ziemeļkarolīnā ir nonākuši pie galvenajām trīs pazīmēm, kuras tad liecina par to, vai cilvēks jau ir, vai nav pārslimojis bīstamo vīrusu pašam nemaz nezinot. Tā ziņo “The Express”

Pēc paša galvenā zinātnieka Amira Barzina izpētītā un pastāstītā, realitātē pēc visiem veiktajiem pētījumiem ar Covid-19 pārslimojušie saskaras ar ļoti ievērojamu elpas trūkumu, locītavu sāpēm, kuras iesākumā nav tik stipras, un arī muskuļu sāpes, kuras var just diezgan izteikti.

Pēc viņa komandas pētījuma, inficējoties ar Covid-19 muskuļi kļūst, bez maz vai kā iekaisuši, kas tad ar rada specifiskās muskuļu sāpes. Tomēr viņš lika pievērst uzmanību, ka tieši muskuļu sāpes var parādīties arī vienkāršas gripas gadījumā. Tādējādi ir jābūt ļoti rūpīgiem, jo ir jāseko līdzi un kādas vietas tiek apmeklētas, lai pēc tam varētu meklēt cēloni notikušajam.

Viņa milzu veiktais pētījums ir ļoti atbilstošs un ticis norādīts ar ļoti precīzu varbūtību, tomēr netika apstiprināts par izvirzīto teoriju, ka pēkšņi azūd oža, vai palielinās nogurums. Taču tie cilvēki, kuri ir pārslimojuši bieži par to ir sūdzējušies. Tādējādi realitātē var spriest par to, ja trūkst elpa un saskaramies ar locītavas vai muskuļu sāpēm, tad noteikti jāgriežas, lai veiktu testu.

Šādā gadījumā steidzami jātaisa tests, lai varētu uzzināts, kāds tieši ir jūsu stāvoklis. Noteikti arī esiet uzmanīgi, ievērojot visas drošības pazīmes un noteikumus, lai pasargātu ne tikai sevi, bet arī apkārtējos un savus tuvākos.

Avots