Interesanti

Bricis jau laicīgi nāk klajā ar paziņojumu, par to kāds karstums patiesībā mūs sagaida nākamnedēļ!

Ja vēl pirms salīdzinoša neilga laika cilvēki sūdzējās par nepatīkamu vēsumu, tad šoreiz visa situācija ir ļoti krasi mainījusies un attiecīgajā situācijā laiks tik tiešām krasi mainīsies pozitīvā virzienā, tomēr tam visam būs arī zināmas sekas. Visu nākamo nedēļu būs tiešām ļoti karsts un svelmīgs karstuma vilnis, kur teju katru dienu gaisa temperatūra varēs sasniegt +30 grādus un vietām pat nedaudz vairāk, kas nozīmē, ka cilvēkiem būs jābūt īpaši uzmanīgiem.

Otrdien lielākajā daļā valsts teritorijas būs gaidāms īslaicīgs lietus, tomēr galvenokārt visā valsts teritorijā būs salīdzinoši sauss, saulains un karsts laiks, bet īpašām vēja brāzmām, kas nozīmē, ka kopējā sutoņa būs vēl lielāka un nepatīkamāka dienas laikā sasniedzot īpaši augstu ultravioleto starojumu no kura cilvēkiem nepieciešams izvairīties, jo būs pavisam viegli varēs pārkarst un dabūt galvas dūrvienu, kam beigās ir nepatīkamas sekas, tomēr jautājums cik ilgi šāds karstuma vilnis turpināsies un vai varam šādu laiku sagaidīt līdz pat augusta beigām?

Tāpat ticis paziņots, ka nākamajā nedēļā atsevišķās vietās gaisa temperatūra varētu pakāpties pat ap +32 grādiem, kas nozīmē, ka iedzīvotājiem vajadzēs būs īpaši uzmanīgiem un bez īpaša iemesla noteikti nevajadzētu ilgstoši uzturēties tiešajos saules staros, kas ātri vien var novest līdz pārkaršanai un galvas dūrienam un beigu beigās tas var rezultēties ar nokļūšanu slimnīcā.

Tāpat no ilgstošas uzturēšanās saulē vajadzētu uzmanīties tiem, kuriem ir sirds problēmas un vispārīgas problēmas ar veselību, jo tas tikai rada papildu slodzi ķermenim un tas noteikti nebūtu ieteicams, ņemot vērā kopējo situāciju pašlaik. Tomēr cik ilgi šāds karstums uzturēsies un vai tas būs ilgstoši?

Pēc esošajām prognozēm šāds laiks būs visu nākamo nedēļu, vienīgo dienu, kad temperatūra sāks kāpt uz leju, sagaidāma svētdien, tomēr ņemot vērā milzīgo karstumu, visa nedēļa taisās būs ļoti sutīga un karsta. Līdz ar to droši varam uzskatīt, ka šajā vasarā šīs būs ilgstošākās karstās dienas un cilvēkiem beidzot ir iespēja izbaudīt šo karstumu, kā nekā tuvojas vasaras beigas.