Interesanti, Noderīgi

“Cilvēki Turpinās Mirt Milzīgā Skaitā” : Vangas baisās prognozes 2021. Gadam

Zeme piedzīvos jaunas kataklizmas un briesmīgas slimības, un cilvēki sāks zaudēt prātu, un no tā viņi turpinās mirt, bet ne no pašas slimības. Šo nepatīkamo pareģojumu deva Vanga 2021. gadam.

Taisnības labad gan jāatzīst, ka Vangai tiek piespēlēti daudzi pareģojumi par nākotni, kuri ne vienmēr izrādās patiesība. Tomēr šo konkrēto publicējuši vairāki avoti, tāpēc arī mēs to pārpublicējam.

Ir uzskats, ka paredzētājs runā par kronavīrusu, kurš ir sagrābis visu planētu. Tiesa, gaišreģe teica, ka tiks atrasti medikamenti no šīs slimības: “Ārstēšana cilvēkam ir zināma, viņš vienkārši jāredz.” Varbūt mēs runājam par vakcīnu, ar kuru covid-19  tiks uzvarēts.

Turklāt Vanga pareģoja, ka 2021. gadā uz Zemes nokritīs milzīgs asteroīds, un upuru būs daudz. Krievijai bulgāru redzētājs paredzēja demogrāfisko krīzi, no kuras valsts varēs izkļūt, kaut arī ne tik drīz. Pēc Vangas teiktā, Krievija un tās iedzīvotāji izturēs visas grūtības.

Neskatoties uz šādām prognozēm, cerēsim, ka nelaimes tomēr apies mūsu planētu. Galvenais ir nezaudēt optimismu un saglabāt gan fizisko, gan garīgo veselību.

Vanga bija akla sieviete, kas esot varējusi redzēt nākotni. Ar saviem pareģojumiem viņa mūs brīdināja, bet mēs atsacījāmies ticēt. 

Tagad gan daudziem būs iespēja pārliecināaties, cik precīzi un ticami ir  Vangas pareģojumi, jo dažiem no tiem tuvojas “termiņš”!

Lūk uzkaitām dažus no slavenākajiem viņas redzējumiem:

2020. gads – Eiropa būs gandrīz bez cilvēkiem (šis izskatās nepiepildīsies, kaut gan var interpretēt, ka cilvēki uz ielām daudzviet bija pazuduši)

2021. gads – Ķīna kļūst par jauno pasaules lielvaru. Jaunattīstības valstis pārvērtīsies no ekspluatētām uz ekspluatētājām.

2023. gads – Zemes orbīta nedaudz izmainīsies.

2025. gads – Eiropa joprojām ir mazapdzīvota.

2028. gads – Jauna enerģijas avota izveidošana (iespējams, tā ir kontrolēta termoelektrostacijas reakcija). Pakāpeniski tiks pārvarēts bads. Uz Venēru dodas pilotējams kosmosa kuģis.