Interesanti

Bricis nācis klajā ar pavisam nepatīkamu vēsti par to, kas mūs sagaida jaunedēļ!

Rudens aukstums pamazām sāk rādīt savus “zobus” un kā izrādās, tad pavisam acīmredzamas lietas kļūs vairāk nekā skaidras tieši nākamnedēļ, kad kopējais laika fons būs jau krietni savādāks, nekā esošajā periodā un tad nozīmē arī pamatīgas izmaiņas, lai neteiktu vairāk. Tomēr ar ko mums ir jārēķinās un kādi laika apstākļi solās būt turpmākajā periodā?

Šoreiz jāņem vērā tas, ka jau iepriekš tika paziņots, ka tieši brīvdienu laikā būs gaidāms īpaši auksts un dzestrs laiks, kā arī gaidāms pat neliels sals, taču jau nākamnedēļ laiks kļūs ievērojami nepatīkamāks, un tajā skaitā jāpiemina, ka mēs “iesoļosim” rudens nepatīkamajā daļā, kur lietus, vējš un aukstums satiksies vienkopus, nemaz neaizmirstot par ātro tumsas palikšanu, tomēr ar ko jārēķinās un kas jāsagaida?

Tāpat ir jāņem vērā tas, ka gaisa temperatūra sestdienas agra rītā bija noslīdējusi pat līdz -4 grādiem, kas parāda to, cik auksts laiks jau sāk iestāties, tomēr daudzi par to vēl pat neaizdomājas. Krieti siltāks gan bija Vidzemes rietumos, kā arī Kurzemē, kur nebija vēsāks par 2 līdz 7 grādiem. Savukārt svētdien naktī temperatūra mazliet zem nullejas būs tikai vietām Latgalē, kā arī sēlijā, tomēr pats svarīgākais ir par to, kas mūs sagaida nākamnedēļ.

Esošais laiks parāda to, cik ļoti ātri var palikt auksts un runājot par nākamās nedēļas situāciju, tad līdzīgs laiks vēl solās būt pirmdien, tomēr sākoties jau ar otrdienu gaidāmas ne tikai lietavas un pastiprināts vējš, bet arī krietni vēsāks laiks. Pēc esošās prognozes var redzēt, ka pirmdien vidējā gaisa temperatūra knapi turēsies tikai vairs ap +10 grādiem, savukārt pārējās nedēļas dienās temperatūra var būt krietni zemāka par 10 grādiem pēc celsija.

Nākamā nedēļa pavisam noteikti ieskicē to, ka ir laiks gatavoties drēgnam, aukstam, lietainam un vējainam laikam, kuram vajag laicīgi sagatavot siltas drēbes, jo kā nekā tuvojas ziema un siltāks vairs nekļūs, tieši šī iemesla dēļ atliek sekot līdzi jaunākajām prognozēm un viemēr zināt par gaidāmo laiku, lai varētu būt lietas kursā par notiekošo.

Avots