Interesanti

“Diemžēl, Taču mēs esam Pieņēmuši smagu lēmumu!” Zavorotņukas ģimene Paziņojusi līdz šim skumjāko vēsti!

Esošajā brīdī ir daudz notikumu, kuri saistās ar cilvēku saslimšanu un nepatīkamām lietām. Tomēr tiem, kuri zina jaunākās lietas, noteikti zina arī to, ka slavenā krievu aktrise Anastasija Zavorotņuka ir patiešām smagi slima. Iepriekš jau tika paziņots, ka visu šo laiku centās jebkādā veidā izvairīties no intervijām, kur būtu jāziņo par Anastasijas Veselības stāvokli. Šoreiz gan laikam ejot kopējā situācija ir ļoti izmainījusies. Pie tam šajā situācijā viss ir krietni savādāk, nekā to cilvēki iepriekš varēja sagaidīt. Tieši tagad ģimenes tuvākie ir nolēmuši atklāti runāt par visu notikušo, kas ir arī ļoti skumji.

Vēl pavisam neilgu laiku atpakaļ Anastasijas oficiālajā Instagram kontā pēkšņi parādījās ģimenes esošais oficiālais paziņojums, kur attiecīgi bija norādītas ļoti smalkas detaļas. Tieši tagad ģimenes locekļi ir nolēmuši runāt par visu notikušo un visām spekulācijām par Anastasijas konkrēto saslimšanu, paziņojusi  “PostTimes.” “Šobrīd mēs visas ģimenes vārdā vēlamies pateikt tikai paldies draugiem un cilvēkiem, kuri mums palīdzēja un bija pret apmelošanu, kuras ik pa laikam parādījās internetā. Taču šis palīdzības konts tika nobloķēts.” Tomēr tad sekoja arī skumjākā daļa.

Tomēr cik dīvaini tas nebūtu, taču tas ir ļoti skumji, ka mūsdienu esošajā globālajā pasaulē nevarēja atpazīst mūsu palīdzības kontu un to vienalga bloķēja. “Taču kopumā mums palīdzēja tik daudz cilvēki un tas viss neskatoties ne uz ko! Taču laikam ejot mēs mēģinājām to visu atjaunot, taču nekādīgi! Taču šī iemesla dēļ visa jaunākā un esošā informācija tiek pievienota tikai Anastasijas oficiālajā kontā! ” Tomēr stāsts šajā situācijā vēl nav par to, jo viss notikušais ir tiešām nepatīkami.

“Šajā visā saistībā mēs tikai gribam pateikt milzīgu paldies, kas mūs atbalstīja, jo vienmēr kāds paziņoja kaut ko savādāku un bija tik daudz nepatīkamu lietu, kuras aizskāra Anastasiju un visu mūsu ģimeni, taču tagad tas viss ir mainījies, jo tieši šī iemesla dēļ mēs visu informāciju paziņojam viņa instagram kontā, lai draugi un visi cilvēki zinātu,  kas ar viņu patiesībā notiek. “

Jebkurā gadījumā par to bija runāts jau iepriekš, taču neskaitāmi cilvēki un ārsti bija izteikušies par to, ka viņa vispār neesot atpazīstama un neizskatās pēc sevis. Tieši lielāko skaidrību ieviesa ārsti, kuri vēlējās palikt anonīmi, jo redzējuši kā Anastasija izrakstās no slimnīcas un daudzos gadījumos tas bijis ratiņkrēslā ar aizsegtu seju, taču vienalga bija redzams, cik ļoti viņa ir notievējusi un izmainījusies seja.

Tieši šī iemesla pēc ģimene dara visu iespējamo, lai varētu nodrošināt to, lai informācija būtu pareiza un visi fani, draugi un cilvēki, kuriem rūp zinātu visas detaļas par Anastasiju. Veselību un izturību!