Interesanti

Diemžēl, bet situācija paliks arvien sliktāka! Jau laicīgi brīdina par gaidāmo laiku!

Laiks tiešām pārsteidz! Ir svarīgi atzīmēt, ka pēdējās divas nedēļas laikapstākļi ir bijuši fantastiski, jo kopumā ir bijis diezgan patīkams laiks, un tas joprojām turpinās, ir svarīgi atzīmēt. Tomēr pašreizējos apstākļos ņemiet vērā, ka tas nebūs ilgi, jo salīdzinoši siltais laiks drīz pāries un priekšā ir daudz nepatīkamu pārsteigumu. Svētdien un pirmdien joprojām būs siltāks, taču, sākot jau ar nākamo nedēļu viss strauji sāks mainīties un to varēs acīmredzami manīt. 

Otrdien ne tikai strauji pazemināsies gaisa temperatūra, bet arī daudzviet gaidāmas spēcīgākas lietavas, kas nozīmē, ka rudens sākums būs ne tikai auksts, bet arī stiprs lietus un stiprs vējš. Tomēr nākamnedēļ temperatūra neturpinās paaugstināties, bet tā vietā – turpinās pazemināties un gandrīz vai katru dienu gaidāmas lietusgāzes ar pērkona negaisu, taču tas vēl nav viss, jo tieši oktobra vidū gaisa temperatūra sāks pazemināties ļoti strauji un lēnām jau iesoļosim ziemas režīmā, jo aukstums būs ļoti jūtams.

Tas iezīmē nepatīkamu priekšstatu par gaidāmajiem laikapstākļiem septembra sākumā un turpmāk, jo jau nākamās nedēļas vidū dienas augstākā vai karstākā temperatūra būs tikai ap +15 līdz +16 grādiem, kas gan nebūs īpaši. silts, ņemot vērā Uz augšu joprojām būs stipras un regulāras lietusgāzes. Diemžēl arī nākotnei nav nekādu labu ziņu, jo patreiz tiek ziņots, ka situācija paliks tikai aukstāka un krietni vien slapjāka, ņemot vērā, ka gaidāmas regulāras lietavas.

Visu nākamo nedēļu būs kā auksts un lietains, taču laikapstākļi nekļūs labāki, šāds laiks turpināsies visu septembra sākumu, un nav skaidrs, vai septembrī būs karstāki brīži, kas vēl ļaus uz mirkli saule vai ūdens prieki ar draugiem. Šajā sakarā noteikti ir laikus jāsaplāno lietas, lai nesanāktu slapjš, un jāseko līdzi gaidāmajām laika prognozēm, lai atvaļinājumā neatrastos ārā bez lietussarga un vienkārši paliktu ārā un saslapināties.

Nākamnedēļ un aiznākamajā nedēļā bez lietussarga neiztikt, tāpēc parūpējies par to laicīgi, lai izvairītos no nevēlamiem pārsteigumiem beigās ar stipru lietu un auksta vēja brāzmām.