Neticami, Noderīgi, Šokējoši

Diezgan sliktas ziņas visiem Latviešiem, kas vēlēsiet doties uz Angliju pēc 31. Oktobra. Tagad viss būs savādāk

Liela daļa varbūt jau ir dzirdējuši par jaunajām izmaiņām Lielbritānijā, kuras stāsies spēkā jau šī gada 1. Novembrī. Izrādās pat ja Lielbritānija nebūs izstājusies no Eiropas Zonas, konkrētie noteikumi tāpat stāsies spēkā neatkarīgi no iznākuma. Pavisam vienkāršā veidā sanāks, ka tās būs arī nepatīkamas ziņas latviešiem, kuri vēlēsies doties uz Lielbritāniju pēc 31. oktobra.

Vienalga vai Lielbritānija būs izstājusies no Eiropas Savienības, bai nebūs specifiskie noteikumi stāsies spēkā un izmaiņas tiks ieviestas jau ar 1. novembri. Jau tagad politiķi vēsta, ka Apvienotā Karaliste skaidri un gaiši izstāsies no Eiropas Savienības, taču nav zināms precīzs datums. Tomēr tas nemaina visa būtību par to, ka tas notiks. Varētu padomāt, ka cilvēkus tas īpaši neskars, tomēr realitātē cietēji visvairāk tieši būs paši cilvēki!

Pašlaik Lielbritānijas galvenie dara visu iespējamo, lai beidzot varētu izdarīt to, ko dara jau neskaitāmus mēnešus, jo ilgāk tas norisinās, jo neapmiernātāka paliek tauta. Tāpat ir tapis zināms, ka no Lielbritānijas ir izbraukuši ļoti daudz ukraiņu, taču nav zināms iemesls. Līdz ar to zināms, ka atbrīvojušās neskaitāmas darba vietas, taču vai viss ir tik vienkārši kā izklausās?

Sākoties pirmajam novembrim visā Lielbritānijā mainīsies itin visa ieceļošanas, kā arī izceļošanas kārtība. Tas jau tā problemātisko situāciju padarīs vēl sarežģītāku ne tikai Lielbritānijai, bet visiem Eiropā dzīvojošajiem. Viens no lielākajiem sarežģījumiem būs, ka ikvienam, kurš iebrauks vai izbrauks no Anglijas nāksies pildīt obligāto muitas deklerāciju un ne tikai!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā