Interesanti, Neticami, Noderīgi, Sievietēm

Latvijā no viena Covid-19 cilvēka ir izveidojies slimības perēklis, inficējušies vēl 148 cilvēki – Gaidāmi jauni ierobežojumi

Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopoto informāciju pēdējā diennaktī tika veikti 4759 Covid-19 testi, reģistrēti 148 jauni gadījumi un 1 cilvēks nomira. Mirušais bija vecumā no 30 līdz 35 gadiem. SPKC infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs piektdienas pēcpusdienas preses konferencē paskaidroja, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas mirušajam nav citu zināmu blakusslimību.

Viņš norādīja, ka Covid-19 infekcija var izraisīt arī nopietnākus klīniskus kaitējumus veseliem cilvēkiem. Perevoščikovs atklāja, ka sākumā pacientam bija viegli simptomi, bet vēlāk viņš saslima vēl vairāk, tāpēc bija grūti saprast esošo situāciju un kādēļ notika tieši tā, kā notika.

Saskaņā ar ziņojumiem Latvijā kopumā tika veiktas 382 949 pārbaudes, 3204 cilvēki bija slimi, 1329 cilvēki atveseļojās un 42 cilvēki gāja bojā. Saskaņā ar SPKC aptauju pozitīvo gadījumu attiecība pret iepriekšējā dienā pārbaudītajiem ir sasniegusi 3,1%, kas ir kritiskā robeža. 

Saskaņā ar ziņojumiem Latvijā kopumā tika veiktas 382 949 pārbaudes, 3 204 cilvēki bija slimi, 1329 cilvēki atveseļojās un 42 cilvēki gāja bojā. Saskaņā ar SPKC aptauju pozitīvo gadījumu attiecība pret iepriekšējā dienā pārbaudītajiem ir sasniegusi 3,1%.

“Ja četri vai vairāk procenti no visiem testiem ir pozitīvi, tad var uzskatīt, ka slimība izplatās sabiedrībā diezgan plaši,” norādīja Perevoščikovs. Pagājušajā nedēļā Latvijā šis rādītājs bija 2,2%.

Saskaņā ar Nacionālā veselības dienesta (NSS) datiem vakar vēl 6 Covid-19 pacienti tika hospitalizēti. Saskaņā ar Nacionālās drošības aģentūras (NSA) datiem slimnīcā kopumā ārstēti 63 pacienti: 54 vidēji smagas slimības un 9 smagas slimības gadījumi. Kopumā no slimnīcas izrakstīti 277 pacienti.

Avots