Interesanti

Medijus Pārņēmušas Ļoti skumjas ziņas par visiem labi Pazīstamo dziedātāju Nikolaju Baskovu

Var droši teikt, ka lielākā daļa no jums ir dzirdējuši un pazīst pasaulslaveno operdziedātāju un krievu skatuves zvaigzni Nikolaju Baskovu. Šajā situācijā daudziem no mums tas patiešām ir nepatīkami, bet arī ļoti skumji. Turklāt visur manāms tik ļoti mīlētais dziedātājs Nikolajs Baskovs, kas dēvēts par Krievijas zelta balsi. Tieši šajā situācijā viss strauji mainās, un nemitīgā ziņu plūsma medijos ir patiešām nepatīkama vairumam no mums, kas iecienījuši viņa balsi.

Nikolajs vienmēr uz skatuves iepriecina ar savu skaisto balsi un vienmēr pārsteidz ar saviem krāšņajiem priekšnesumiem un nedaudz trakiem tērpiem. Dziedātājs ir slavens ne tikai Krievijā, bet arī citās valstīs, visi ir laipni gaidīti visur. Nikolaju Baskaovu tomēr piemeklēja ļoti nepatīkama nelaime. Fani ir ne tikai skumji, bet arī no visas sirds salauzti par notikušo situāciju, kas itin nemaz nav patīkami, zinot, kas notika.

Pirms neilga laika krievu estrādes zvaigzne Nikolajs Baskovs filmēšanas laikā smagi saslima, diemžēl tas nebeidzās kā cerēts. Izrādās, ka tas viss noticis pēkšņi, un nav zināms, kāpēc. Taču zināms, ka viņš pēdējā laikā ievēro stingru diētu, kas var pat apdraudēt veselību, kas jau iepriekš izskanēja par to, ka tik stingras diētas ievērošana var veicināt jaunas problēmas. Taču zināms, ka Baskovs jau norādījis, ka stingri ievēro savas vajadzīgās lietas, jo tas viņam ir ļoti svarīgi.

Pēc tam viņš saslima un, tā kā viņa stāvoklis bija slikts, viņš nekavējoties tika nogādāts slimnīcā. Kad viņa ieradās slimnīcā, tika paziņots, ka dziedātājas iekšējie orgāni vairs neiztur diētas radītās problēmas. Nikolajs ārstēšanās laikā palika slimnīcā, un viņa veselība tiek uzraudzīta, kamēr viņš atkal varēs normāli darīt savas ikdienas lietas, taču ieteikts, ka tā rīkoties nevar.

Prognozes ir dažādas, taču pašreizējās baumas liecina, ka dziedātājam var nākties pat veikt sarežģītu operāciju. Kamēr pašlaik tiek apspriestas dažādas lietas, nekas neliecina, kā tas beigsies. Šoreiz gan atliek tikai cerēt, ka tur viss nokārtosies!

Daudzi cilvēki ir mēģinājuši ieteikt, ka Baskovam vajadzētu piebremzēt diētu, tomēr efekts ir arī acīmredzams, jo viņš ir zaudējis daudz svara. Kā saka, labas lietas nāk ar saviem riskiem. Lai viņš atveseļojas!