Interesanti

No mazajām skaistulītēm līdz vecām “babuļām!” Lūk cik krasi ir izmainījušās Olsenu dvīņu māsas!

Ikviens no mums pavisam noteikti ir redzējis kaut vienu sērīju no slavenā seriāla “Pilna Māja.” Tieši šajā serialā Olsenu māsas ieguva milzīgu slavu un popularitāti, kas viņām nodrošināja labvēlīgu dzīvi visu mūžu, līdz pat šai dienai.

Seriāls savu lielo popularitāti ieguva jau deviņdesimatjos gados. Abas māsa tēloja vienu lomu, jo bija uz maiņām, galvenā viņu loma bija mazā Mišela. Seriāls kopumā bija uzfilmēts veselās astoņās sezonās, laika gaitā no 1987. gada līdz pat 1995. gadam.

Abas māsas uzauga kopā ar visu seriālu,  kā arī visu cilvēku acu priekšā. Mērija un Ešlija dzimušas 1986. gadā, bet viņas savu lielo slavu sākušas iegūt jau būtdamas tikai vien gada vecumā, kas tiešām ir ļoti apbrīnojami.

Pašlaik neviena no māsās vairs nefilmējas. Mērija Keita pēdējo reizi filmu ekrānos bija redzema jau 2011. gadā, taču viņas māsa filmēšanos bija pabeigusi krietni iepriekš. Pašlaik abas divas ļoti centīgi koncentrējas uz modi un strādā pie sava kopīgā zīmola. Tā nosakumus ir “Elizabeth and James”. Taču izrādās, ka viņas ir pamatīgi izmainījušās, it īpaši viena no māsām.

Lasi raksta turpinājumu nakamajā lapā