Interesanti, Noderīgi

Vanga nosaukusi 3 horoskopa zīmes, kurām līdz gada beigām būs jāsaskaras ar smagiem pārbaudījumiem

Bieži vien medijos parādās dažādas ziņas par bulgāru gaišreģes Babas Vangas pareģojumiem. Lielākā daļa tikuši sadalīti pa gadiem, tomēr Vangai bijušas sastādītas vēl smalkākas shēmas ar pareģojumiem, kas bieži netiek izpausts tāpat vien, jo tam ir nolūks un arī savs iemesls kā izrādās!

Šoreiz runa ies vēl par šo 2019. gadu, taču Vangas pareģojumos nav aizmirstas horoskopa zīmes, kurām līdz šī gada beigām vēl ir paredzēti vairāki smagi pārbaudījumi, ar kuriem būs nepieciešams tikt galā.

Vanga savu slavu izplenījās ar pareģojumiem par globālām katastrofām, viena no tām bija 11. septembra terorakts. Drīz vien viņai tika pievērsta daudz lielāka uzmanība un uzzinātas vairākas lietas par to, ka viņa veiksmīgi bija pareģojusi dažādus notikumus. Šī iemesla dēļ cilvēki sāka viņai pievērst vēl pastiprinātāku uzmanību.

Šoreiz runa ies par trim zodiaka zīmēm, kurām līdz gada beigām vajadzēs tikt galā ar vairākiem pārbaudījumiem, kuri varētu nebūt viegli, taču ar tiem būs jātiek galā Atliek tikai aplūkot, ko viņa par katru zodiaka zīmi ir izteikusies.

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā