Interesanti

Pēc tik slapja pavasara mūs sagaida nepatikšanas! Bricis ziņo par gaidāmo laiku nākamnedēļ un vasarā

Jau iepriekš vēstījām par to, ka Toms Bricis iepriekš jau bija izteicies, ka gaidāmais laiks tuvākajās nedēļās īpaši nebūs silts un tik ļoti gaidīts, kā tam vajadzētu būt pirms vasasas sezonas uzsākšanās. Jāņem gan vērā, ka tieši pavasaris mums bija īpaši slapjš un pat salīdzinoši auksts, kas sāk bojāt patreizējās prognozes par gaidāmo vasaru kopumā.

Pats Toms Bricis jau izteicies, ka pēc tik slapja pavasara mūs vien sagaida odu vasara. Jāņem gan vērā to, ka Toms Bricis ir pieredzējis Latvijas Televīzijas laika ziņu redaktors.

Tieši tāpat viņš izteicies, ka šādā pavasarī, it īpaši slapjā, kādu jau piedzīvojam ir arī kāds labums, taču ir arī nepatīkamas nepatikšanas, kas mūs sagaida vasarā pēc tik īpaši slapjas vasaras. Par to, nedaudz zemāk, bet kopumā Maija pēdējā nedēļā lielu izmaiņu vairs nebūs, kas joprojām norāda, ka kopumā laiks būs salīdzinoši mainīgs un pat nepatīkams.

Visticamāk mēs atkal varam izteikties, ka šajā nedēļā būs nestabilitāte, mainīgums un tāda, kā jau esošā Maija cimperlība, kur katru dienu var mainīties laika apstkāļi, bet īsta siltuma tā arī vēl nebūs. Par laimi gan šajā sestdienā un, iespējams arī svētdien gaidāms nedaudz siltāks, tomēr vitām gaidāms arī pērkona negaiss.

Tieši svētdien laika apstākļi būs nedaudz piezemētāki, tomēr svētdiena pati par sevi gaidāma nedaudz aukstāka. Nākamajā nedēļā otrdien un trešdien Latvijā beidzot ienāšo siltums, līdz ar to gaisa temperatūra sasniegs ap + 19, +20 grādus pēc celsija. Līdz ar to, atkal varēsim izjust kārtīgu siltumu, kas liks domāt par vasaras iestāšanot, bet te nu atkal ir bēdīgā ziņa.

Tas tāpēc, ka nākamās nedēļas otrajā pusē laiks atkal paliks krietni vēsāk. Tieši attiecībā uz noturīgāku siltumu Toms Bricis izteicies, ka esot pazīmes, kuras liecina, ka tas varētu būt tieši Jūnija sakums. Atliek vien gaidīt Jūnija sākuma un cerēt par to, ka kopējie laika apstākļi sāks uzlaboties un lai siltums pie mums atnāk bez lietavām un slapja laika, kā tas bija līdz šim.

Avots