Interesanti

No mazajām skaistulītēm līdz vecām “babuļām!” Lūk cik krasi ir izmainījušās Olsenu dvīņu māsas!

Šobrīd abas divas ir pieaugšas sievietes un abām ir 32. gadi, tomēr viņu izskats var ļoti maldināt, jo izskatās daudz vecākas, nekā patiesībā ir. Izrādās, ka Mērija jau vairākus gadus cieta no pamatīgiem ēšanas traucējumiem, līdz kļuva par anoreksiķi.

Tas pamatīgi iespaidoja viņas augumu un veselības stāvokli, nemaz nerunājot par svaru un ārejo izskatu. Ar konkrēto slimību, pamatīgi izmainījās viņas sejas vaibsti. Prese paziņoja, ka viņai nācies pat vairakas operācijas, lai tikai atgūtu jaunības izskatu, tomēr arī tas nav gājis tā, kā bijis iecerēts.

Vēl vairāk uz slikto pusi viss gājis dēl viņu kopējā hobija. Viņas jau no agra vecuma regulāri ballējas, lietoja alkoholu, tāpat bija vairāki skandāli par to, ka abas lietojušas narkotikas un visbeidzot ēdušas neveselīgi, kas viņu vecuma ārejo izskatu pamatīgi iedragājis.

Tāpat viņas bieži nav gulējušas, jo ballējušās no dienas uz dienu. Cilvēki jau ir izteikušies, ka viņas izskatās, kā vecas omītes, jo paskatoties sejā nevarētu pateikt, ka viņām ir 32 gadi.