Interesanti

Notikusi vairāk nekā vienkārši baisa Traģēdija Ziepniekkalnā

Stāsts par šausmu incidentu, kas notika uz Ozolciema ielas 52. nama kāpnēm, tagad ir visur Ziepniekkalnā, bet TV3 raidījumam “Degpunktā” izdevās iepazīties ar dažiem cilvēkiem, kuri zina, kā pastāstīt par konkrēto atgadījumu.

Briesmīgā incidenta liecinieks bija sētnieks, kurš ierīkoja teritoriju mājas pretējā pusē. Viņš pats nevēlējās runāt kameras priekšā, bet sniedza liecību policijai un pēc tam liecību atklāja kolēģiem.

“Sētnieks teica:” Dienestu izsauca mājas sētnieks. Viņa redzēja, kā viņa nokrita, iztaisnoja kāas, tad lēca un piezemējās. ” Lēciena brīdī viņš atradies turpat aiz stūra.

“Es, kad karināju karogu, vēl nekā nebija. Pēc tam es aizgāju aiz mājas, tur bija jānozāģē zari. Dzirdēju sitienu, sākotnēji nesapratu, kāds smagus atkritumus izmeta vai? Skatos, viņa tur karājas. (..) Viņa uzkrita tieši uz kāpņutelpas apmales.”

Cilvēki atzīst, ka notikušais bija pašnāvība, un nopietna slimība, iespējams, bija spērusi izšķirošu soli. “Viņa bija klusa un nevienu nepieskārās. Viņa pati staigāja pa māju. Viņa sūdzējās par savu veselību, un pēdējā laikā viņai bija ļoti neērti. Kad viņa devās pastaigā vai izveda atkritumus, viņa sūdzējās, ka ir justies slikti. “

Vienlaikus ar pašnāvības versiju, kas pašlaik atrodas kriminālprocesā, policisti izmeklēs arī aizdomās par slepkavību vai nolaidības izraisītu nāvi.

Avots