Interesanti

“Tas jāuztver nopietni!” Bricis nopietni brīdina par šonedēļ gaidāmo laiku!

Lai arī cik ļoti mēs visi to negribētu, diemžēl šis brīdis atkal ir pienācis un mēs tur itin neko nevaram darīt. Runa iet tieši par šonedēļ gaidāmo laiku, kurš itin nemaz nebūs tāds, kāds mēs to vēlētos gribēt un tam ir vairāki nopietni iemesli, par ko tad ziņojis arī pats Toms Bricis.

Lai gan iepriekš vairāk, vai mazāk tika ziņots, ka gaisa temperatūra var noslīdēt uz leju, tā tik tiešām bija, bet tikai uz pāris dienām un tagad atsāksies pilnīgi jauns laika posms, kurš būs ne tikai nepatīkams, bet arī pilns ar dažādiem pārsteigumiem, ko daudzi iespējams pat negaida.

Pats Meteorologs Toms Bricis jau ir brīdinājis par gaidāmajām sekām, kādas var radīt tieši šonedēļ prognozētie laika apstākļi. Kā sociālajā tīklā Facebook ziņojis pats Bricis, tad ir gaidām tik tiešām karsta nedēļā, kā arī bīstami pērkona negaisi ar vētrām, kā arī krusu un spēcīgām lietusgāzēm.

Viņš aicina būt ļoti uzmanīgiem, tāpat viņš uzsver, ka visi Latvijas Vides, ģeoloģijas, kā arī meteoroloģijas centra brīdinājumi par negaisiem ir jāuztver tiešām nopietni. Jo šajā gadījumā jāņem vērā arī tas, ka karstajā nedēļā, kura bija pirms Jāņiem, negaisi bija ļoti postoši un bīstami.

Šajā gadījumā jāņem vērā, ka Bricis ir uzsvērs, ka ,lai arī brīdinājumi par laika apstākļiem var tikt izplatīti visā valsts teritorijā, negaisi var neskart arī atseviškas teritorijas, bet pagaidām esot jābūt gataviem visiem, jo situācija esot tik tiešām nopietna un tās nebūs nekādas “mazās vētriņas vai lietusgāzītes.”

“Esam uzmanīgi, atkal liels karstums, atkal lieli negaisi,” piebilst Bricis. Tiem, kuri nezina, jau iepriekš tika paziņots, ka šīs nedēļas vidū Latviju sasniegs atkārtoti liels karstuma vilnis. Lielākoties tas būs gaidāms valsts autrumu daļā, kur gaidāms pārsvarā sauss laika.B

Bet Latvijas rietumu daļā vairāk tieši gaidāmas lietavas, gaidāmas arī stipras pērkona lietusgāzes, iespējamas pat vētras, prognozējuši sinoptiķi. Esam uzmanīgi un sekojam līdzi jaunākajām prognozēm par laiku.

Avots