Interesanti

Vecā kundze pie sevis dzīvoklī nelaida nevienu 10 gadus! Tad ieradās policija…

Cik no mums rūp kaimiņi? Laikam ejot, mēs arvien lielāku uzmanību pievēršam ne tikai kaimiņiem un draugiem, bet arī visai ģimenei. Šis stāsts ir par vecu kundzi, tikai daži cilvēki šajā mājā par šo kundzi bija dzirdējuši dažādus nostāstus!

Izrādījās, ka kundze patiešām dzīvoja vienā no dzīvokļiem, taču neviens kaimiņš veco kundzi nepamanīja. Viss sākās ar sievieti Lūciju, kas dzīvoja blakus, kura uztraucās par viņu, jo kaimiņš nekad nebija redzējis, bet zināja, ka viņa tur iekšā dzīvo pēc noklausītajām skaņām.

Lūcija dažas reizes pieklauvēja pie vecās kundzes durvīm, bet neviens tās neatvēra un pat neatbildēja. Lūcija domāja, ka vecajai kundzei ir veselības problēmas vai nopietnākas psiholoģiskas problēmas. Viņa domā, ka vecai kundzei ir nepieciešama palīdzība. Tajā laikā Lūcija nāca klajā ar plānu satikt veco kundzi un saprast, kāpēc viņa nekad neatbild.

Lūcija ilgi pētīja kaimiņa durvis, līdz kādu dienu Lūsija pamanīja, ka sirmā kundze pārbūvē savu dzīvokli. Viņi sāka runāt, un Lūcija pamanīja, ka vecajai kundzei patiešām vajadzīga palīdzība. Drīz viņa mēģināja iegūt vecās sievietes uzticību, kas nebija viegli, bet Lūcija to izdarīja. Drīz pēc tam viņai bija iespēja apskatīt vecās kundzes dzīvokli, kad viņa saprata vecās kundzes stāvokli. Pati Lūcija teica: “Es iegāju viņas dzīvoklī, bet šeit viss ir sauss, tas smird, un visur ir sēnīte, es nezinu, kā viņa šeit var gulēt.”

Lūcija uzzināja, ka vecā kundze nebija mazgājusies trīspadsmit gadus. Viņai dzīvoklī nav mēbeļu, ledusskapī ir veci ēdieni, un visas viņas drēbes ir saplēstas. Viņai nav neviena, kas varētu palīdzēt. Lūcija teica: “Tas ir pārāk slikti. Es nedomāju, ka šai vecajai kundzei ir slikta dzīve, bet izrādās, ka viņas dzīves apstākļi ir sliktāki, nekā es domāju.”

Lūcija apsolīja vecenei, ka viņa darīs visu iespējamo, lai uzlabotu savu dzīvi. Lūcija paņēma meitu palīgā, vispirms iztīrīja visu dzīvokli un pēc tam izņēma visas miskastes un salauztās mēbeles. Viņi pavadīja divas pilnas nedēļas, taču tas viņiem izdevās. Tad Lūcija uzaicināja veco kundzi apciemot viņu, lai viņa varētu mazgāties un mazgāties dušā. Bet interesantākais ir tikko sācies!

Lūsija dalījās savā pieredzē vietnē Facebook un tici vai nē, taču, pateicoties Lūsijas nostājai, vairāki cilvēki vēlas redzēt Lūsiju un veco kundzi, lai viņai palīdzētu. Nākamajā dienā sirmā kundze saņēma jaunu gultu, jaunu ledusskapi, ēdienu un kaudzi drēbju.

Sieviete saņēma arī jaunus palagus, aizkarus utt. Bet vissvarīgākais ir tas, ka tikai Lūcija un dedzīgā interese par blakus esošo dāmu to visu padarīja iespējamu.Viņa nekad neiznāca no dzīvokļa. Tagad Lūcija un viņas vecā kundze ir ļoti labas draudzenes.Pat ja pasaulē ir vairāk tādu cilvēku, Lūcija joprojām dara visu iespējamo, lai palīdzētu vecajai kundzei!