Interesanti, Šokējoši

Rimi Latvia nākusi klajā ar TIEŠĀM pārsteidzošu informāciju! Cilvēki internetā gan rakstot – paši esot vainīgi!

Interesanti gan, ka tik lielam uzņēmumam nākas saskarties ar šāda veida problēmām, kuras parasti tiek ātri novērstas, tomēr šajā gadījumā viss ir pavisam savādāk. RIMI LATVIA uzņēmums pašlaik saskaras ar tiešām “liela izmēra”problēmām attiecībā uz vajadzīgo darba spēku – cilvēkiem. Izrādās, ka uzņēmumam ir aptuveni 200 – 250 nepieciešamās vakances, kuras vajag aizpildīt. Taču uzņēmums šīs vietas nav spējīgs aizpildīt, jo vienkārši neesot, kas strādā. Tā LETA aģentūrai skaidrojis “Rimi Latvia” galvenais vadītajs Valdis Turlais.

Konkrēto darba spēku piesaistīt ir grūti ne tikai kasieru vakancēs, bet arī pārējo vakanču amatos. Valdis skaidro, ka konkrētā situācija ir saistīta ar demogrāfisko stāvokli valstī. Ļoti daudzi cilvēki izvēlas braukt dzīvot un strādāt uz citām valstīm, tāpēc Latvijā vienkārši sāk trūkt darbinieku.

Rimi Latvia visi valdes priekšsēdētāji gan uzstāj, ka uzņēmumam ir vairākas un dažādas darbinieku motivēšanas programmas, taču situācija nemaz nemainās un visas nepieciešamās vakances aizpildīt esot tiešām grūti. Rimi Latvia meklē arī augsta līmeņa informācijas tehnoloģiju (IT) speciālistu, jo esošais tirgus to vienkārši pieprasa dēļ jaunu un inovatīvu rīku izstrādi.

Tika uzdots jautājums, vai problēma neesot tajā, ka ka potenciālo darbiniekus neapmierina norādīta alga. Ticis norādīts, ka tas tik tiešām esot viens no faktoriem, tomēr ne pats galvenais. Viņaprāt problēma esot tajā, ka vienkārši ir cilvēku trūkums. Vienkārši fiziski trūkstot kandidātu, kas varētu strādāt, taču tas nemaz vēl nav viss!

LASI VĒL : Ķirurgi kopā ar ginekologu ultrasonogrāfijā pamanīja, ko neredzētu! Kad māte dzemdēja, ārstu teiktais apstiprinājās!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā