Interesanti

Sieva viņu pameta, kad viņš atgriezās no armijas kā invalīds, taču atgadījās kas tāds…

Jūs šobrīd lasāt stāstu par diviem draugiem – Pāvelu un Olgu. Viņi viens otru pazina tik sen, ka pat neatcerējās, kad sākās viņu draudzība. Viņi visur palika kopā un nešķīrās, līdz naktī pārnāca mājās. Bērnus piesaista daudzi interesanti piedzīvojumi un atmiņas. Tātad, lūk, jaukā blondā meitene un brašais zēns kļuva par nedalāmiem draugiem.

Pāvela tēvs bija karavīrs, un arī zēnam bija mērķis kļūt par karavīru. Viņš sāka smagi trenēties un gatavojās tam. Visas bērnu spēles ir arī kara tēmas. Pāvels spēlēja karavīru, bet Olga-medmāsu. Viņi arī nav šķirami skolā, sēžot uz viena sola, un klasesbiedru vidū jau pazīstami kā “līgavaun līgavainis”.

Pāvels izcēlās starp vienaudžiem ne tikai ķermeņa formas, bet arī zināšanu dēļ. Starp jauniešiem notika nepatīkama saruna. Viņi runāja par nākotnes profesijām. Olga nolēma studēt medicīnu, bet Pāvels apsvēra tikai militāro karjeru. Meitene nevar iedomāties dzīvi bez radiniekiem un mēģina pierunāt viņu palikt. “Ir tikai divi gadi.” Mēs varam satikties. Pārbaudīsim mūsu uzticību viens otram, “iebilda Pāvels. Olgai vajadzēja piekāpties un pieņemt savu izvēli.

Jaunieši absolvēja ar izcilību. Viņi kopā pavadīja ilgi gaidīto vasaru, arvien vairāk sāka mīlēt viens otru, un tagad viņi ir kļuvuši par formāliem pāriem, kas ļoti iepriecina viņu vecākus. Laiks skrien Olgas studijām un Pāvela iesaukšanai armijā.

Mūsu stāsta varonis galu galā nonāk desantniekā, kur turpina izcelties ar savām prasmēm un iegūt jaunu pieredzi. Pāvelu atzina priekšnieku un cienīja viņa karavīri. Pēc kāda laika viņš ieguva seržanta pakāpi. Pāvels regulāri tikās ar Olgu. Meitene bieži apmeklē vīra vecākus. Viņa bija ļoti skumja un pietrūka mīļotā.

Tad notika nelaime. Kad Pāvels atkal lēca ar izpletni, vējš bija tik spēcīgs, ka viņš piezemējās pārāk smagi. Vīrietis tika nogādāts slimnīcā, un viņa vecāki nekavējoties ieradās. Viņi nolēma pagaidām nerunāt ar Olgu, bet, kad mājās ilgu laiku nebija neviena un Pāvela vecāki neatbildēja uz telefonu, meitene pati saprata notiekošo un metās pie mīļotā. Lai rūpētos par Pāvelu, Olga nolēma pārtraukt skolu.

Pāvels ir smagā stāvoklī. Kad viņš atguva samaņu un ieraudzīja savus radiniekus, viņš saprata, ka viņa militārā karjera ir beigusies. Viņa sapnis netiks īstenots, viņš nevarēs staigāt. Viņa seja bija pilna ar bailēm, vilšanos, strupceļiem un domās, kas viņa galvā nemitīgi zibēja: “Kas notiks tālāk?” Kā tu dzīvo tagad? Bet pats galvenais-vai Olga var mīlēt invalīdu? “

Dzīve kļūst grūtāka. Rūpes un atbalsta trūkums. Olga reti viņu apciemo, aizbildinoties ar studijām un eksāmenu kārtošanu, lai gan tikšanās jau ir beigusies. Iemesls ir citur. Visi studijas dalībnieki juta līdzi meitenei, bet draudzenes deva mājienu, ka meklē jaunu zēnu.

Olga sāka domāt, vai pēc dažiem gadiem viņa joprojām varētu mīlēt Pāvelu, bet tagad viņai joprojām ir iespēja sākt jaunas attiecības. Viņa juta, ka ir pakļauta milzīgam spiedienam. Tad tomēr nolēma pārtraukt attiecības ar Pāvelu. Puisis visu saprata un pēc tam atlaida savu mīļoto.

Par Pāvela aprūpētāju tika pieņemta darbā meitene vārdā Kristīna. Viņa nav īpaši profesionāla savā jomā, taču ātri visu iemācījās un izpildīja visas prasības, tāpēc zēnam tas patīk. Rūpes, atbalsts un uzmanība palīdzēja notikt brīnumam-pirksti sāka kustēties. Jauneklis priecīgi kliedza. Viņa vecāki ir ļoti laimīgi.

Ārsti uzstāja, ka vīrietis neriskē un nestaigā. Bet Kristīne viņos neklausījās un turpināja rūpēties par saviem pacientiem. Šis ir pirmais mēģinājums, un ir vēl divi soļi, un pēc tam palīga apskāvieni un skūpsti.

Dažus mēnešus vēlāk Pāvels varēja staigāt tāpat kā iepriekš. Redzot, ka viņš izkāpj no automašīnas, Olga sāka atvainoties, cerot glābt attiecības. Bet ja nu atkal notiek kaut kas slikts un Olga pagriežas un aiziet, kā toreiz? Turklāt Pāvelam jau ir meitene, kas viņu pārliecina.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!