Interesanti, Noderīgi

Zinātnieki beidzot paziņojusi mūžseno jautājumu – Ko cilvēks jūt un redz, kad mirst?

Jautājums, ko uzdod teju vai katrs cilvēks… Ko cilvēks redz brīdī, kad tuvojas miršanas brīdis? Izrādās, ka zinātnieku komanda šo jautājumu risinājuši gadiem un beidzot paziņojuši, ko ir secinājuši.

Mūsdienu zinātnieku grupas un ir kļuvušas daudz ziņkārīgākas par visu pasauli, kā vēl nekas un tas ir viens no iemesliem, kāpēc pētnieku komandas sākušas pētīt dzīvi par visiem tik ļoti vēlamo jautājumu. Informācija tika ievākta no cilvēkiem kuri ir bijuši klīniski miruši un no smadzeņu viļņiem kas tika uztverti, un iztulkoti ar jaunākajām tehnoloģijām.

Gaisma tuneļa galā. Ne visi ”atdzīvināti” cilvēki stāsta par vienu un to pašu, bet ”gaisma tuneļa galā” ir tas, ko cilvēki paziņoja visbiežāk. Ārpusķermeņa pieredze. Kad cilvēka ķermenis pēc fiziskās nāves ”atbrīvojas” no dvēseles ir teikts, ka ķermeņa īpašnieks paliek skaidrā saprātā redz un dzird visu kas notiek ap to caur ”dvēseli”.

Pārdabiskās būtnes. Gari vai Sargeņģeļi pavada dvēseli atpakaļ uz fizisko ķermeni, kad ārpus ķermeņa pieredzē neredz veidu kā tikt ”atpakaļ”. Tikšanās ar mammu.

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā