Interesanti

Es esmu izaudzinājusi 3 bērnus, bet tagad to nožēloju! Visu dzīvi atdevu autiņbiksītem, bet tagad raudu…

Labdien! Mani sauc Anastasija. Lai gan man ir 3 bērni un mazbērni, man ir 63 gadi un es dzīvoju pilnīgā vientulībā. Mans vīrs pameta ģimeni, kad viņa jaunākajam dēlam bija tikai 4 gadi. Vissvarīgākais ir tas, ka viņš uzstāja, lai mums ir arī trešais bērns.

Kad piedzima jaunākais bērns, mums jau bija divi bērni, dēls un meita, tāpēc šaubos, vai varam “pavilkt” vēl trešo bērnu. Bet vīrietis teica: kur divi, tur trešais. Beidzot viņš mani pierunāja, un es piekritu.

Trīs bērnu ģimenē nav viegli. Problēmas ir tikai ar autiņbiksītēm, rāpuļiem, slimnīcām, dārziem, skolām utt. Rezultātā mans vīrs no visa tā bija noguris.Viņš devās meklēt jaunu sievieti, kurai nebija bērnu, bet es biju viena ar trim bērniem un daudzām problēmām.

Jā, protams, viņš maksāja alimentus, bet naudas joprojām nepietiek. Turklāt viņš nebija iesaistīts audzināšanā, viņam bija jauna ģimene, un viņam nebija laika audzināt savus paša bērnus. Katrā ziņā man izdevās bērnus izglītot un pareizi audzināt. Lai gan tas ir grūti, dažreiz es pat gribu raudāt izmisumā. Mans vecākais dēls dzīvo ārzemēs. Meita apprecējās un pārcēlās uz citu pilsētu. Bet jaunākais bērns ir žurnālists. Viņš daudz ceļo un reti viņu redz mājās.

Tagad esmu pensijā un dzīvoju pilnīgā vientulībā. Dažreiz es gribu pateikt tik daudz, bet absolūti neviena nav. Lai nebūtu tik vientuļa, es atradu darbu veikalā, vismaz varēju aprunāties ar klientiem. Es strādāju laimīgi, jo vismaz darbā uz laiku aizmirsīšu savu vientulību. Visas manas draudzenes ir aizņemtas ar mazbērnu audzināšanu. Man ir arī mazbērni, bet viņi dzīvo tālu un vairs negribu nest autiņus. Es viņiem esmu atdevusi visu savu dzīvi.

Dažreiz atskatoties uz savu dzīvi, es saprotu, cik mana dzīve ir bezvērtīga. Visa mana pagātne ir bijusi slimi bērni, negulētas naktis, skolas problēmas un pastāvīgas bažas par bērniem. Tagad es domāju-labāk dzemdēt bērnu un dzīvot laimes dēļ. Un šī persona neūtu aizgājusi.t. Bet tagad, daudzus gadus vēlāk, esmu iestrēdzis sile, jo ir par vēlu kaut ko mainīt.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!